Uitslag van de 3de fietszoektocht, genaamd “De Maldegemse Zoektocht”.

Beste zoektochtdeelnemer,

Wij danken je van harte voor je deelname aan de zoektocht en steun voor Kom Op Tegen Kanker.

Een dikke proficiat aan iedereen ! 14 personen legden een foutloos parcours af. Het struikelblok voor velen was het antwoord op vraag C.

Dit was niet 264 maar 18 C. (Zie onderstaande foto’s). Slechts 22% van de deelnemers had dit correct.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hieronder vind je de einduitslag van ‘De Maldegemse zoektocht’.

Uitslag ‘3de Al onder de weg van Maldegem’ 
 
    24176 44  
 0 strafpuntenPuntensch 1verschilsch 2verschil 
1De La MeilleureFrancineAdegem2417931430 
2BaertHildeMaldegem2416973113 
3LeymanMarinSt.Jan-In-Eremo2418592519 
4VerleyeRitaMaldegem24153231727 
5De BusschereDaniëlMaldegem24148281628 
6VerborgtRobertAdegem24144323014 
7VerwilstLuciaSt.Jan-In-Eremo2413343359 
8AesaertFreddyMaldegem24127491925 
9Van Den NesteJacquelineMaldegem24123533311 
10BaertGeertruiMaldegem2412353638 
11Van SuytAlexMaldegem24113632816 
12De ClerckDorineMaldegem2410769836 
13RyckaertCecileAdegem2410769143 
14StaelensLindaMaldegem24100761034 
 1 strafpunt  
15StuyvaertDanielDe Haan2317601331 
16Van RieLucEeklo2317241529 
17LambertRubenEeklo2318373212 
18Van EenameAgnesEvergem2316791133 
19TemmermanHubertEvergem23159171826 
20StaelensCarina (Feliz)Maldegem23158182717 
21De Laet-TillemanRiaMaldegem23157192420 
22De DeyneRomainMaldegem23157192321 
23Van DeursenLucAardenburg23157191826 
24DegrandeGeorgesMaldegem23154223311 
25MartensMagdaKnesselare23198223311 
26PleysierEtienneOostkamp23152241430 
27CoppejansAnnMaldegem2315224836 
28VerstringeCecileMaldegem23148282519 
29StaelensCarina (Finn)Maldegem2314729368 
30BolléPaulAdegem23144322420 
31MartensRafMaldegem2314333368 
32TillemanCharlotteMaldegem23141351925 
33SixCarinaSijsele23138382519 
34TillemanRiaMaldegem23135411628 
35De BaetsMariaMaldegem23134421133 
36De Backer?Middelburg23133432321 
37LammensMarioKnesselare23133432321 
38VandewalleLucEvergem23132442420 
39Van VoorenThereseMaldegem23131452123 
40NeytMartineMaldegem2313046737 
41De ClercqMarleenMaldegem2313046737 
42MartensFilip (Kamiel)Adegem2312947359 
43NeytMartineMaldegem23125511727 
44SteybaertBartAssenede23124521331 
45Van MeulebroeckLucMaldegem2311957404 
46GrammensJanMaldegem2311858242 
47Van DeursenStijnAardenburg2310373935 
48MoutonRosaSijsele23571192915 
49FeysGudrunSijsele23561202816 
50De BruyneMarie-JeanneSijsele2339137935 
51DeneveLilianeSijsele23341421826 
52MartensRitaAdegem234512752717 
 2 strafpunten  
53TrensonJeannineMaldegem2216792024 
54GoethalsRonyMaldegem22160161430 
55Van belleghemNicoleMaldegem22147293410 
56RoelantsLutMaldegem22140361331 
57De ClerckNadineMaldegem22116602321 
58HennemanHildeMaldegem22111651529 
59AesaertAntoonAdegem22111651430 
60Hoste – SarazijnAzere-AnitaSijsele22109671727 
 3 strafpunten  
61Van PaemelenAdelinAdegem2116791529 
62VandenbonTaniaMaldegem21156202321 
63PoelmanMyriamAdegem21150262519 

 

Maldegemse stappers steunen het Kom Op Team Maldegem tijdens de Dodentocht 2019

Vanaf 23 maart kan er ingeschreven worden om deel te nemen aan de Dodentocht in Bornem op vrijdag 9 augustus. Een aantal Maldegemnaars doen mee aan deze helse wandeltocht. Zij stappen ten voordele van Kom Op Tegen Kanker.

Deze Maldegemnaars zullen vanaf half mei steunkaarten verkopen aan 5 euro/stuk. Er zijn leuke prijzen aan deze kaarten verbonden, onder andere een aantal ontbijten/brunches op 20 oktober 2019.

Er kan ook gestort worden. Vanaf 40 euro ontvang je een fiscaal attest. Algemeen rekeningnummer : IBAN BE03 4886 6666 6684 (BIC KREDBEBB). Vermeld bij de mededeling 110 121 031. Dan komt jouw storting bij het totaalbedrag van Maldegem.

Het bijzondere aan deze actie is dat het Kom Op Team Maldegem ter compensatie een aantal bijkomende verwenstops voorziet op het parcours van de Dodentocht. Het Kom Op Team Maldegem zorgt voor vervoer naar Bornem (heen en terug), bijkomende versnaperingen, voet- en andere massages, voetverzorging, schouderklopje, peptalk, ….

Ben jij een stapper, heb je zin om deel te nemen aan de Dodentocht en wil je stappen voor Kom Op Tegen Kanker, neem dan snel contact met Sabine De Bruyckere of Dimitri De Coster. Of heb je zin om een handje toe te steken in de extra stopteam, geef een seintje aan Sabine of Dimitri.

Sabine De Bruyckere : 0470641640
Dimitri De Coster : 0474876751

Alvast dank voor jouw medewerking!

Errata fietstocht “Al Onder De Weg Van Maldegem 2019”

  • Vraag 7 : Zoek niet naar de tuimelaar. Deze is vlak voor de start van de zoektocht verdwenen.
  • Tekst na vraag 11 : lees Bistro – Café De Statie   ( zonder de aanhalingstekens ) Ook in de erop volgende vraag 12 is het logischer om deze aanhalingstekens weg te laten.
  • Wegopdracht 18 : lees “Filippus, paardenmelkerij” i.p.v. “Paardenmelkerij Filippus”.
  • Wegopdracht 21 : lees “de wereld van Pierlepein” i.p.v. “de wereld van Pierleplein”.
  • Bij vraag 17 : lees “Pierlepein” i.p.v. “Pierleplein”.
  • Wegopdracht 25 : lees “Convent Santa Clara” i.p.v. “Convent Sinte Clara”.
  • En voor de duidelijkheid: bij vraag 26 : lees “ … volgens degegevens …”